Stojací zrcadla

Čím stylovým a praktickým zaplnit prázdný roh v ložnici? Další skříní? Poličkou? Kytkou? A co takhle elegantním vysokým zrcadlem, které bude stát samostatně?

Vyzkoušejte jiné, než parazitní umístění zrcadla na skříni, na zdi nebo jako součást předsíňové stěny, a dejte mu samostatný prostor. Jakmile se mu totiž dá příležitost, dokáže stojací zrcadlo prostor jemu určený naplnit takovým úžasným způsobem, že se hned změní celý ráz jedné místnosti. Svými zářivými a lesklými vlastnostmi umí naplnit ložnici nebo koupelnu mnohonásobně větším množstvím světla, díky kterému vypadá potom prostor vzdušně a neuzavřeně.

Výhodou samostatně stojícího zrcadla rovněž je, že ho můžete kdykoliv přemístit, snadno ho posunout, když si budete chtít vytvořit fotku s jiným pozadím, rovněž nebudete muset řešit problémy s dírkami ve zdech po natloukání hřebíků. Samostatně stojící zrcadlo tedy umí nejen zajistit elegantní vzezření vám samotným, ale také prostoru, ve kterém se nachází. 

A dále praktický ráz

Praktická stránka stojacího zrcadla souvisí samozřejmě především s jeho schopností odrážet, díky čemuž se můžete vidět. Jistě, jedná se o základní „úkon“ zrcadla, ale můžete si také svoje závěsné zrcadlo natáčet dle libosti, nehledě na to, že se v něm vidíte celá?

Stojací zrcadlo dokáže postihnout vaši celou postavu, takže jasně uvidíte i to, jestli vám jde barva ponožek k tričku. Zároveň, když ho nebudete potřebovat nebo vám v danou chvíli bude zabírat místo, snadno ho složíte a uklidíte například za skříň nebo pod postel.

Stojací zrcadlo se hodí do každého prostoru, protože je především tvořeno zrcadlem. Dále má ale obvykle rámeček, který můžete uzpůsobit stylu vašeho zařízení, aby do interiéru ještě lépe zapadlo. Tento rámeček může být kovový, dřevěný a také v různých barvách.

Někdy se v něm může schovávat i menší úložný prostor, vhodný například k uschování šperků nebo jiných drobností.