Zrcadla s LED osvětlením

V moderní době „světelné“ se člověku při vnuknutí nápadu nerozsvítí nad hlavou obyčejná humpolácká žlutá žárovka, ale k životnímu prostředí a vaší peněžence šetrná LED žárovka. 

Obecně LED osvětlení, ať už v podobě žárovek nebo pásu bodovek, má mnoho nesporných výhod oproti klasickým žárovkám, které pocítíte i v případě, že si budete chtít pořídit zrcadlo s osvětlením. Nechte své zrcadlo zazářit samo o sobě zabudovanými LED světly, namísto viditelných a velkých klasických žárovek.

Oproti nim jsou totiž LED světla asi desetkrát účinnější, jsou odolnější vůči chladu, také vydrží mnohem více vypínání a zapínání, aniž by praskly, jen tak se nerozbijí, mají velmi dlouhou životnost, pročež jsou ekologické a zároveň s nimi máte jistotu, že na konci měsíce nebudete u stolu sedět po tmě, protože vám zase praskla žárovka, která musí počkat do výplaty.

Takže, je to moderní, je to praktické, je to ekologické, co víc by vás mělo zajímat?

Geniální spojení s praktickým a ekologickým podtextem

Propojení tohoto technologického zázraku se zrcadlem v podobě zrcadla s LED osvětlením, je asi ta nejlepší věc, která může být. Ať už se jedná o zrcadlo v koupelně, na chodbě nebo v ložnici, snadno se může stát, že rozsvícené hlavní světlo vám může dělat nepříjemný stín, který omezuje viditelnost.

Ozářením samotného zrcadla získáte moderní doplněk do domácnosti, který zároveň bude svědomitě plnit svoje povinnosti, neboť vám bude prozařovat mnoho a mnoho dní. LED osvětlení v zrcadle může být přímo zabudované nebo ho můžete aplikovat v podobě menších bodovek, které budou svítit přímo na zrcadlo.

Nutno ale poznamenat, že zrcadlo se zabudovaným LED osvětlením je velmi stylové a na pohled opravdu přitažlivé. Použité lišty mohou lemovat celé zrcadlo v podstatě jako rámeček nebo mohou být jenom ve zvolených rozích či na určitých stranách. Záleží na vás, jakou podobu zrcadla s LED osvětlením si vyberete, které bude ladit k vašemu interiéru.