Atypický zrcadla

Ačkoliv zrcadla jsou považovaná spíše než za dekorace za předmět denní potřeby, který využíváte neustále, jejich moderní provedení mohou vypovídat něco jiného.

Atypická zrcadla, která upoutají jako předmět i jako praktická věc, lze dnes poměrně snadno pořídit a doplnit tak zajímavým předmětem místnost. V drtivé většině se samozřejmě jedná o zrcadla na zeď, která jsou umisťována jinde, než v koupelně nad umyvadlo, kde by se jejich kouzlo ztrácelo.

Taková asymetrická, atypická a kreativní zrcadla mohou zazářit především v chodbě, hale nebo obývacím pokoji, zkrátka a dobře v místnostech, které jsou velmi často navštěvované, nebo jinými neustále procházíte. Není od věci si takové zrcadlo pověsit například i do ložnice, ale tam bude parádu dělat jenom pro vás, kdežto v hale může oslnit i vaše návštěvy.

Atypická zrcadla se nejčastěji skládají z několika kousků – tudíž zrcadlo pak může mít podobu několika vedle sebe se vlnícím pruhů, dále může být tvořeno osmistěny nebo jednotlivými kruhy či čtverci. Zrcadlo podle svého uvážení si můžete vytvořit i doma z nakoupených jednotlivých klasických zrcadel na zeď, která si pověsíte tak, jak budete chtít.